Treningi

 

Zapisując się do nas do klubu otrzymujesz kluczyk na teren i możesz korzystać z przeszkód o dowolnej porze dnia i nocy , oprócz ewentualnych sytuacji takich jak  rezerwacje toru ( informacje te znajdziesz w naszym kalendarzu klubowym).

Jako klubowicz możesz korzystać nieodpłatnie z zajęć opisanych w kalendarzu  jako ” Dla klubowiczów” , pamiętaj jednak ,żeby zapisywać się na nie odpowiednio wcześnie !

Zajęcia organizowane są przez klubowiczów dla klubowiczów i mają koleżeński charakter! Treningi u nas wymagają pewnej samodzielności,często pracujemy tak, że wysyłamy filmiki z układami do przećwiczenia samodzielnie na torze.

Przynajmniej raz na tydzień na terenie zmieniany jest torek, jest to najczęściej układ z zawodów – kartka z aktualnym torem znajduje się pod palisadą w skrzyni . ( Pamiętaj żeby zawsze odkładać ją na miejsce!)

Zapraszamy do kontaktu również z innymi klubowiczami, a nuż znajdziecie wspólny treningowy język  😉

Kalendarz Extremalnych

  • Dane do zapisów znajdują się przy informacji o wydarzeniu w kalendarzu.

Jeżeli jesteś jeszcze niezdecydowany/a, czy chcesz wstąpić w nasze szeregi, a masz ochotę spróbować swoich sił, zapraszamy na okresowe kursy dla początkujących .

Kursy agility

Istnieje również możliwość wynajęcia naszego toru na godziny bez zapisywania się do klubu, możesz wówczas samemu poćwiczyć na naszym placu, bądź umawiać się indywidualnie na treningi z wybranym klubowiczem ( jednak pamiętaj, że to już uzgadniacie indywidualnie między sobą).

Opłaty:

 

Jednorazowe wpisowe do klubu

 

250 zł

 

Składka członkowska

 

480zł / rok  *

Wynajem toru

(bez zapisywania się do klubu)

 

30zł/h

*  cena może być rozłożona na 120zł za kwartał bądź 40zł opłacane miesięcznie

  • Informacji o wynajęciu placu udziela Prezes klubu – Leszek Kalisz
    Tel. 601 75 88 44