Treningi

Zapisując się do nas do klubu otrzymujesz kluczyk na teren i możesz korzystać z przeszkód o dowolnej porze w godzinach od 8.00 do 21.00 , oprócz ewentualnych sytuacji takich jak  rezerwacje toru ( informacje te znajdziesz w naszym kalendarzu klubowym).

Jako klubowicz możesz korzystać  z zajęć opisanych w kalendarzu  jako ” Dla klubowiczów” , pamiętaj jednak ,żeby zapisywać się na nie odpowiednio wcześnie !

Zajęcia organizowane są przez klubowiczów dla klubowiczów i mają koleżeński charakter! Treningi u nas wymagają pewnej samodzielności,często pracujemy tak, że spotykamy się na zajęciach raz/dwa razy w miesiącu i   wysyłamy filmiki/ustalamy ćwiczenia do wykonania samodzielnie na przeszkodach.

Przynajmniej raz na tydzień na terenie zmieniany jest torek, jest to najczęściej układ z zawodów – kartka z aktualnym torem znajduje się pod palisadą w skrzyni . ( Pamiętaj żeby zawsze odkładać ją na miejsce!)

Zapraszamy do kontaktu również z innymi klubowiczami, a nuż znajdziecie wspólny treningowy język  😉

Kalendarz Extremalnych

  • Dane do zapisów znajdują się przy informacji o wydarzeniu w kalendarzu.

Jeżeli jesteś jeszcze niezdecydowany/a, czy chcesz wstąpić w nasze szeregi, a masz ochotę spróbować swoich sił, zapraszamy na okresowe kursy dla początkujących .(Brak planowanych terminów kursów)

Istnieje również możliwość wynajęcia naszego toru na godziny bez zapisywania się do klubu, możesz wówczas samemu poćwiczyć na naszym placu, bądź umawiać się indywidualnie na treningi z wybranym klubowiczem.

  • Informacji o wynajęciu placu udziela Prezes Klubu – Leszek Kalisz
    Tel. 601 75 88 44