Jak zostać Extremalnym?

Chciałbyś dołączyć do naszego grona EXTREMALNYCH, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

To bardzo proste!

Po pierwsze – warto przyjść na zajęcia, by zobaczyć , czy podoba Ci się to, co robimy. Każdy z nas ma przecież inne wyobrażenie na temat pracy ze zwierzakami. Rozpiskę zajęć  znajdziesz w zakładce EXTREMALNY KALENDARZ a dojazd do nas jest opisany w zakładce KONTAKT

Po drugie – przyjdź ze swoim psem na pierwszy trening! Nasz trener oceni, czy piesek wygląda na zdrowego i czy nie będzie sprawiał problemów przy pracy wśród innych uczestników.
Nie wymagamy żelaznego posłuszeństwa! Wystarczy, że umiesz zainteresować swojego psiaka sobą i zachęcić do wspólnej zabawy. Z czasem będzie coraz lepiej! Ale jeżeli już teraz wiesz, że masz spore problemy z dogadaniem się ze swoim czworonogiem – zapraszamy serdecznie do szkoły Leszka Kalisza DogiDog. Pomoże Wam w poprawieniu współpracy, co jest świetnym startem do agility.

Po trzecie – wypełnienie deklaracji. Jeśli po kilku początkowych treningach stwierdzicie, że agility to sport stworzony dla Was, poprosimy Was o wypełnienie deklaracji członkowskiej. Dzięki niej stajecie się pełnoprawnymi członkami klubu.

Deklarację członkowską można ściągnąć tutaj : KLIK

Po czwarte – tzw. formalności finansowe: należy uiścić wpisowe w wysokości 250 zł (kwota jednorazowa) oraz zapłacić składkę roczną, która wynosi 480 zł. Składkę można płacić w całości, kwartalnie 120 zł lub miesięcznie 40 zł.

Dane do przelewu:

Adres:
Klub Sportowy Agility Extreme Dog
Wrocław (Nowy Dwór)
ul. Hermanowska 26a
54-314 Wrocław

Nr konta:
58 1940 1076 3007 0714 0000 0000

 Możliwość komentowania jest wyłączona.